Модульний курс "Відкриті дані. Основи"

Ресурсний центр ГУРТ запрошує скористатися новим навчальним онлайн-курсом «Відкриті дані. Основи». Це базовий курс, спеціально розроблений для представників організацій громадянського суспільства. Пройти курс можуть усі зацікавлені в опануванні теми відкритих даних.

Модульний онлайн-курс «Відкриті дані. Основи» розрахований для менеджерів ОГС та створений, щоб допомогти представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) ефективніше працювати та досягати поставлених цілей завдяки вмілому використанню відкритих даних.

Користувачі курсу отримають базові знання про принципи роботи з відкритими даними, а також практичні навички з отримання доступу до відкритих даних, ознайомляться на реальних прикладах із інструментами опрацювання та аналізу відкритих даних, включно зі статистичним аналізом та візуалізацією аналітичних результатів.

До створення навчальної програми та наповнення модульного онлайн-курсу були залучені авторитетні українські фахівці, а також закордонні експерти у сфері відкритих даних. Ведучими онлайн-курсу стали представники ОГС з усіх куточків України, які пройшли відбір за підсумками відкритого кастингу #GurtOpenData:

Неля Бечкало
(Полтава)
Студентка

Анна Породько
(Чернігів)
ГО «Жінки Батьківщини Чернігівщина»

Велта Пархоменко
(Київ)
БО «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю»

Микола Попадюк
(Чернівці)
Волонтерська платформа ENGin

Антон Ледвік
(Київ)
ГО Точка опори ЮА

Олександра Беленіннік
(Київ)
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв України

Цікаві моменти творення онлайн-курсу дивіться у цьому відео

Онлайн курс створено Ресурсним центром ГУРТ
у партнерстві з ТехСуп Європа за фінансування
Національного фонду підтримки демократії (NED)